STARTER ............. STARTER............. STARTER ............. STARTER............. STARTER............. STARTER............. STARTER............. STARTER............. STARTER............. STARTER
Napredak ubedljiv protiv OFK Beograda

25.11.2013.

Najsportista

Fudbaleri Napretka bili su ubedljivi protiv OFK Beograda u 13. kolu Jelen Superlige.

Tim Neška Milovanovića savladao je "romantičare" rezultatom 3:0 i bodovno se izjednačio sa današnjim rivalom na tabeli, te mnogo mirnije čeka nastavak prvenstva. Srđan Dimitrov je u 17. minutu iskoristio kiks Planića za vođstvo "čarapana" koje je u usmerilo ovaj meč u željenom pravcu po domaći tim. Pogodio je Milovanović sa izmenama u nastavku utakmice.

Samo desetak minuta pošto je kročio na teren, Nenad Gavrić je duplirao prednost Napretka i rešio pitanje pobednika. Tačku na trijumf Kruševljana stavio je Radomir Koković efektnim pogotkom u smiraj utakmice.

Foto/Autor:Sportal