STARTER ............. STARTER............. STARTER ............. STARTER............. STARTER............. STARTER............. STARTER............. STARTER............. STARTER............. STARTER
Partizan - Napredak 1:1

28.10.2013.

Najsportista

Napredak je poveo u 47. minutu golom Trujića, a izjednačenje domaćinu doneo je Luka u 88.

Fudbaleri Partizana i Napretka igrali su u Beogradu bez pobednika, 1:1 (0:0) u meču 10. kola Superlige Srbije.

Napredak je poveo u 47. minutu golom Nikole Trujića, a izjednačio je Predrag Luka u 88. minutu.

Crno-beli su u prvom poluvremenu imali dve dobre prilike, ali je Fofana pogodio prečku, a Jojić nije dao gol kada je izašao sam ispred protivničkog golmana.

Napredak je poveo u 47. minutu kada je Trujić obišao Živkovića i golmana Stojkovića i pogodio prazan gol. Partizan je preko Kojića mogao do izjednačenja, ali je napadač crno-belih pogodio prečku u 53. minutu. Napredak je imao veliku šansu da poveća prednost. Dvojica fudbalera iz Kruševca izašli su sami ispred Stojkovića, ali je Mirosavljević loše reagovao posle dodavanja Bojića i golman crno-belih mu je odbranio šut.

Partizan je preuzeo inicijativu, a domaći su izjednačili u 88. minutu kada je Luka posle pasa Đembe Đembe iskosa sa desne strane pogodio mrežu gostiju. Jojić je potom imao šansu da prokrene rezultat, ali mu je Krznarić odbranio šut iz šesnaesterca, a onda je u osmom minutu sudijske nadoknade vremena pogodio stativu iz slobodnog udarca. Pre Jojićevog šuta, sudija je zbog drugog žutog kartona isključio Bojića.