STARTER ............. STARTER............. STARTER ............. STARTER............. STARTER............. STARTER............. STARTER............. STARTER............. STARTER............. STARTER
Napretku pehar uz pobedu nad Čačanima

01.06.2013.

Najsportista

U Kruševcu u petak odigrana prva utakmica pretposlednjeg kola Prve lige Srbije. Domaći Napredak u svečarskoj atmosferi pred svojim navijačima savladao čačanski Borac.

Fudbaleri Napretka pobedom su obeležili poslednji ovosezonski meč na domaćem terenu i još jednom, ovog puta i uz pobednički pehar za prvo mesto u PLS, proslavili plasman u elitno domaće takmičenje.

U odličnoj atmosferi, pred oko 5.000 domaćih navijača, Napredak je savladao ekipu Borca sa 2:1.

Poveli su Kruševljani već u 12. minutu golom Živkovića, izjednačenje Čačanima doneo je Martinović u 49, a da slavlje domaćih bude upotpunjeno novim trijumfom, pobrinuo se Udovičić, pobedonosnim golom u 83. minutu za konačnih 2:1.