STARTER ............. STARTER............. STARTER ............. STARTER............. STARTER............. STARTER............. STARTER............. STARTER............. STARTER............. STARTER
Bojić rešio derbi u Kruševcu

02.05.2013.

Najsportista

Napredak je dobio derbi 27. kola Prve lige Srbije protiv Metalca rezultatom2:1 (1:0) i sada je još bliži plasmanu u Jelen Superligu. Kruševljani trenutno imaju 10 bodova više od prvog pratioca Čukaričkog, koji je bio bolji od Teleoptika

Domaćin je poveo već u trećem minutu golom Petra Bojića. Metalac je izjednačio u 79. minutu preko Bojana Živkovića, ali Bojić je 60 sekundi kasnije još jednom matirao golmana gostiju Mitra Pejovića i doneo tri boda „čarapanima“.

Utakmicu u Kruševcu vodio je najbolji srpski sudija Milorad Mažić.